Strona główna
Folder
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
ENGLISH IS COOL - Konkurs Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.06.2017.

„ENGLISH IS COOL" – Konkurs

 

W roku szkolnym 2016/2017 już po raz piąty został przeprowadzony V Gminny Konkurs       z Języka Angielskiego „ENGLISH IS COOOL”, którego organizatorami jest p. Sławomir Przybylak, Pani Anna Kukawka, Pani Patrycja Rajewska nauczyciele języków obcych w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi.

W tym roku szkolnym w konkursie, który odbył się 16 maja 2017r. o godz. 1115 wzięły udział 3 szkoły podstawowe z Gminy Krobia. W sumie w przedsięwzięciu wzięło udział 11 uczniów.

 

     Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie było napisanie testu oraz część ustna w której uczniowie odpowiadali na zadane pytania.

 

Komisja w składzie: Sławomir Przybylak -  Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi, Emilia Jasiak – Zespół Szkoły Podstawowej im. prof. Józefa Zwierzyckiego i Gimnazjum w Krobi,  Senshaw W-Rufael – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pudliszkach po sprawdzeniu testów konkursowych i części ustnej komisja  wyłoniła następujących zwycięzców:

1Michalina Jesiak

2Serafina Rufael

3Zofia Wałkiewicz

4Oliwia Szpruta

5Olga Skorczak

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2017 Stara Krobia
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.